ЗА ПІДТРИМКИ

Product School

Product School - спільний освітній проект ZEO University та Google Україна.

У чому особливість програми Product School?

В основі Product School - успіхи некомерційного проекту ZEO University, чиї програми побудовані на реальному досвіді продуктових компаній, бізнес-кейсах Harvard, програм Stanford, INSEAD та інших бізнес-шкіл. Все це було посилено експертизою Google, що створило особливу синергію.

Програма Product School складається з 3-х модулів: Бізнес, Продукт і Процес. На кожному занятті наші викладачі будуть ділитися своїми знаннями та досвідом у створенні технологічних продуктів.

Навчання в Product School - це справжній lifetime experiencе, можливість отримати унікальні знання і відразу ж застосувати їх на практиці на реальних проектах. Безумовно, участь в Product School - це не тільки навчання, але й нетворкінг, що дозволяє формувати прогресивну IT-спільноту в Україні.

Як пройти відбір до Product School?

Кількість місць в групі обмежена. Всього на курсі навчатимуться 20 слухачів - справжні таланти, які здатні створювати технологічні продукти світового рівня. З цією метою ми розробили 6 етапів відбору. Кожен з етапів розрахований визначити навички і знання, якими повинен володіти продакт-менеджер.

Чи гарантуєте ви працевлаштування?

Ми не можемо це гарантувати. Але отримані знання в Product School значно підвищать шанс отримати роботу в одній з успішних IT-компаній України.

Які етапи відбору?
 • 1.Надсилання резюме;
 • 2.Вирішення логічного тесту (онлайн);
 • 3.Вирішення аналітичного кейса і тест на знання IT (оффлайн);
 • 4.Інтерв'ю з HR та Managing Partner ZEO Alliance (оффлайн);
 • 5.Hometask (рішення аналітичного кейса віддалено);
 • 6.Assessment Center - робота над кейсами в групах (оффлайн);

Кандидатам треба бути готовими до необхідності приділити близько 11 години на проходження всіх етапів співбесіди.

Скільки коштує навчання?

Навчання в Product School безкоштовне. Наше завдання - знайти справжні таланти на ринку України і поділитися своїм досвідом і знаннями. Мета Product School - створення продуктової інфраструктури в нашій країні.

Якщо я не проживаю в Києві, але хочу пройти навчання?

Заняття будуть проходити в Києві, але заявки приймаються з усієї України. Талановиті кандидати, які не проживають в Києві, також можуть стати студентами Product School, отримавши грант від ZEO University. Слухачам з регіонів на час навчання ми надамо робоче місце в офісі, трьоразове харчування та часткову компенсацію проживання в Києві.

Які вимоги до кандидатів?

  Наш ідеальний кандидат :

 • Має аналітичні здібності ("на ти" з математикою);
 • Креативний;
 • Вміє керувати командою;
 • Знає англійську на рівні upper-intermediate і вище;
 • Має 2 роки досвіду роботи в IT (будь-який технічний бекграунд).
Чи отримають випускники Product School сертифікати по закінченню навчання?

Всі випускники Product School отримають сертифікати про закінчення курсу, в якому вказана фінальна оцінка за результатами навчання. Фінальна оцінка складається з: балів за відвідування, виконання домашніх завдань і оцінки за захист проекту заснованого на реальному кейсі.

Хто буде викладати в Product School?

Викладачі - успішні топ-менеджери, зазвичай з продуктових IT-компаній. Вони будуть ділитися своїм унікальним досвідом. В цьому і є основна цінність нашої програми.

Скільки триватимуть заняття?

Навчання починається з 30 вересня і триватиме 7 тижнів . Заняття будуть проходити 5 разів на тиждень у вечірній час (18.00-21.30) з перервою на каву.

Де буде проходити навчання?

Заняття будуть проходити в офісі компанії ZEO Alliance за адресою м.Київ бульвар Лепсе 6 - Б.

Чи будуть домашні завдання і в якому форматі?

Після кожного воркшопу студенти будуть отримувати практичні завдання. Домашні завдання можуть бути індивідуальними або командними.

Чи будуть якісь проміжні зрізи знань?

По закінченню кожного модуля (Бізнес, Продукт, Процес) студентів чекає екзаменаційне завдання. Воно може бути індивідуальним або командним. Останнє екзаменаційне завдання - захист проекту, заснованому на реальному кейсі.

Як оцінюється успішність студентів Product School?

Загальний бал, який буде вказаний на сертифікаті, складатиметься з сумарного відсотка, який студент набере в процесі навчання.

Оцінювання відбуватиметься за такою шкалою:

 • Unsatisfactory (U): 0%, аналог шкільної двійки. Ставиться, якщо ви не виконали завдання або не знаєте/не можете застосовувати значну частину теоретичного матеріалу.
 • Pass (P): 76%, аналог шкільної трійки. Ставиться, якщо ви розумієте і можете застосовувати значну частину матеріалу.
 • High Pass (HP): 85%, аналог шкільної п'ятірки. Ставиться, якщо ви добре знаєте і можете застосовувати значну частину матеріалу.
 • Honors (H): 100%, аналог шести балів п'ятибальної системи. Ставиться, якщо ви виконали більше, ніж від вас очікували, наприклад, принесли зовнішні статті/матеріали, які виходять за рамки цього курсу.
Про ZEO University
ZEO University - некомерційний освітній проект IT-компанії ZEO Alliance, заснований в кінці 2014 року. Напрями навчання - Product Management, Business Development, Network Administration, Computer Engineering. Програма кожного курсу унікальна і побудована на практичних знаннях і багаторічному досвіді ZEO Alliance. Серед викладачів ZEO University - представники ZEO Alliance, а також запрошені фахівці та партнери з-за кордону.